Home > #Hoofdnieuws > 1 jaar Autosportwereld.be

1 jaar Autosportwereld.be

Vandaag om 12u00 blaast Autosportwereld.be zijn eerste kaarsje uit. Onze ploeg heeft de voorbije 365 dagen erg hard gewerkt om u dagelijks nieuws over de Belgische autosport en de Belgen in de autosport te brengen en dat niet zonder resultaat.

De bezoekerscijfers zijn zeer motiverend en in blijvende stijgende lijn en dat, dat doet ons uiteraard veel plezier. Plezier omdat autosport in Vlaanderen duidelijk populair blijft, maar ook omdat u, de lezer, ons werk waardeert en de cijfers leren ons ook dat u ons trouw bent.

Wij zullen de komende 12 maanden ook verder investeren met onze ploeg, een ploeg die ik wil bedanken voor haar enorme inzet, in woord en beeld, 365 dagen lang! Ook een woord van dank aan de adverteerders en donoren, zonder wie dit avontuur niet mogelijk zou zijn.

Op naar nieuwe autosportavonturen!

Joost Custers

Uitgever

 

 

You may also like
Autosport: een stand van zaken wereldwijd
De eindejaarsround-up: Jens Mommens
De autosport dit weekend: druk, druk, druk
De autosport dit weekend